Aikataulu su 26.7.2020

Keski-Pohjanmaan Yleisurheilu – Piirihuipentuma 9-15 v, Haapajärvi

Aikataulu su 26.7.2020

11:00             T13 kolmiloikka (paikka 1)

                      P12 kiekko

                      T11 korkeus

                      P10 pituus (paikka 2)

                      T10 kuula

                      P9 keihäs (paikka 2)

11:10             T9 40m

11:30             T10 60m aj

                      T15 kolmiloikka (paikka 1)

                      P13 kiekko

                      T13 kuula

                      T10 keihäs (paikka 2)

                      P9 pituus (paikka 2)

                      T9 korkeus

11:35             P10 60m aj

11:40             T11 60m aj

11:45             P11 60m aj

11:50             T12 60m aj

11:55             P12 60m aj

12:00             T13 60m aj

                      T12 korkeus

                      P11 pituus (paikka 2)

                      T11 keihäs (paikka 2)

                      P10 kiekko

                      P9 kuula

PALKINTOJENJAKO: T13 3-loikka, P12 kiekko, T11 korkeus, P10 pituus, T10 kuula.

12:05             P13 60m aj

12:20             T15 80m aj

12:30             P13 pituus (paikka 1)

                      P12 pituus (paikka 2)

                      P11 kiekko

                      T12 keihäs (paikka 2)

                      T10 korkeus

                      T11 kuula

12:35             P15 100m aj

12:45             T9 1000m

13:00             P15 kiekko

                      T15 kuula

                      T13 keihäs (paikka 2)

                     T10 kolmiloikka (paikka 2)

PALKINTOJENJAKO: T15 3-loikka, P13/T13/P12/T12/P11/T11/P10/T10 60m aj, P13/P10 kiekko, T13 kuula, T12 korkeus, P11 pituus, T11/T10 keihäs.

13:05             T12 200m

13:10             P12 200m

13:15             T13 200m

13:20             P13 200m

13:30             T15 korkeus

                      T12 kolmiloikka (paikka 1)

                      T11 kolmiloikka (paikka 2)

PALKINTOJENJAKO: T9/P9 miniottelu

13:45             T15 300m

13:50             P15 300m

14:00             T15 keihäs (paikka 1)

                      T13 korkeus

                      T12 kuula

PALKINTOJENJAKO: P15 100m aj, T15 80m aj, P13/T13/P12/T12 200m, T15/T11 kuula, P15/P11 kiekko, T13/T12 keihäs, T10 korkeus, T10 3-loikka, P13/P12 pituus.

14:15             P15 pituus (paikka 1)

14:30             T15 2000m

14:45             P15 2000m

15:00             PALKINTOJENJAKO: P15/T15 300m, T15 keihäs, T15/T13 korkeus, T12/T11 3-loikka, T12 kuula

15:30             PALKINTOJENJAKO: P15/T15 2000m, P15 pituus.