Aikataulu la 25.7.2020

Keski-Pohjanmaan Yleisurheilu – Piirihuipentuma 9-15 v, Haapajärvi

Aikataulu la 25.7.2020

10:00             T15 pituus (paikka 1)

                      P13 korkeus

                      T13 pituus (paikka 2)

                      P12 kuula

                      T12 kiekko

                      P11/T11/P10/T10 seiväs

                      T9 keihäs (paikka 2)

10:15             P9 40m

10:25             T10 60m

10:30             P15 korkeus

                      P13 kolmiloikka (paikka 1)

                      T13/P12/T12 seiväs

                      P11 kuula

                      T9 pituus (paikka 2)

10:35             P10 60m

10:45             T11 60m

10:50             T11 kiekko

                      P10 keihäs (paikka 2)

10:55             P11 60m

11:00             P12 kolmiloikka (paikka 1)

                      T10 pituus (paikka 2)

                      P9 korkeus

                      T9 kuula

PALKINTOJENJAKO: T13/15 pituus, P13 korkeus, P12 kuula, T12 kiekko, P11/T11/P10/T10 seiväs, T9 keihäs, T10 60m.

11:05             T12 60m

11:15             P12 60m

11:25             T13 60m

11:30             P15/T15/P13 seiväs

                      T12 pituus (paikka 1)

                      P11 keihäs (paikka 2)

                      T11 pituus (paikka 2)

                      P10 korkeus

                      T10 kiekko

11:35             P13 60m

11:50             T15 100m

11:55             P15 100m

12:00             P15 kolmiloikka (paikka 1)

                      P13 kuula

                      T13 kiekko

                      P12 keihäs

                      P11 korkeus

                      P10 kolmiloikka (paikka 2)

PALKINTOJENJAKO: P15 korkeus, P13/P12 3-loikka, T13/P12/T12 seiväs, P11 kuula, T13/P13/T12/P12/T11/P11/P10 60m, T11 kiekko, P10 keihäs, T10 pituus, T9 miniottelu

12:15             P9 1000m

12:25             T10 1000m

12:30             T15 kiekko

                      P12 korkeus

                      P10 kuula

12:35             P10 1000m

12:45             T11 1000m

                      P11 kolmiloikka (paikka 2)

12:55             P11 1000m

13:00             P13 keihäs (paikka 1)

                      P15 kuula

PALKINTOJENJAKO: P15/P10 3-loikka, P15/T15/P13 seiväs, P15/T15 100m, P13 kuula, P12/P11 keihäs, T12/T11 pituus, P11/P10 korkeus, T13/T10 kiekko, P9 miniottelu

13:05             T12 1000m

13:15             P12 1000m

13:25             T13 1000m

13:35             P13 1000m

14:00             P15 keihäs (paikka 1)

                      T12 200m aj

PALKINTOJENJAKO: P15/P10 kuula, T15 kiekko, P13 keihäs, P12/T12/P11/T11/P10/T10 1000m, P12 korkeus, P11 3-loikka

14:05             P12 200m aj

14:10             T13 200m aj

14:20             P13 200m aj

14:35             T15 300m aj

14:45             P15 300m aj

15:00             PALKINTOJENJAKO: P15 keihäs, P13/T13 1000m

15:15             T15 800m

15:25             P15 800m

16:00             PALKINTOJENJAKO: P15/T15 800m, P15/T15 300m aj, P13/T13/P12/T12 200m aj